Selena Gomez İle İlgili Bilgiler

 

Selena Gomez 22 Temmuz 1992’de New York’ta doğan Amerikalı oyuncudur. Gomez ailesinin tek çocuğudur. Selena’nın annesi Dallas’taki yerel tiyatrolarda sahne alıyordu. Selena’nın da oyunculuk yeteneği annesinden ileri gelmektedir. Çocukluğunda hep annesinin provalarını seyreder. Selena Gomez Dallas’taki bir ajans tarafından keşfedilir. İlk rolü Barney&Friends’te Gianna adlı karakterdir. Selena’nın rol aldığı sinema filmleri sırasıyla Spy Kids 3-D: Game Over (2003), Walker, Texas Ranger: Trial by Fire (seslendirme 2005), Horton Hears a Who!(2008). 
Selena ayrıca TV filmlerinde de rol alır: Stevie Sanchez (2005), The Suite Life Zack and Cody, Arwin!, Brain Zapped(2006), Wizards of Waverly Place, Hannah Montana (2007) 
Selena Ekim 2007’den itibaren Disney Channel için Wizards of Waverly Place’te Alex Russo karakterini canlandırmaktadır. Aslında bu rol ilk olarak Alexa Nikolas’a teklif edilmiştir. Ancak rol Gomez’in olur. Selena Gomez Barney & Friends’ten rol arkadaşı Demi Lovato ile çok yakın arkadaştır.

 

Tam adı:Selena Anne Gomez
Doğum tarihi:22 Temmuz 1992
Doğum yeri:New York,ABD
Takma adı: Sel
Burcu: Yengeç
Boyu: 1,65 m
Posta adresi: Selena Gomez The Collective 9100 Wilshire Boulevard Suite 700 West Beverly Hills,CA 90212 USA

Mini Biyografi:
Bugün 16 yaşındaki Selena Gomez için,şarkı söylemek ve oyunculuk gerçek birer tutku.Kamera karşısına ilk adımını daha 10 yaşındayken rol aldığı Dinozor Barney (Barney and Friends) adlı TV programıyla atan güzel yıldız,aradan geçen 6 yıl içinde de Zack&Cody,Hannah Montana,Wizard of Waverly Place gibi pek çok sevilen yapımda rol aldı."Horton Hears a Who" adlı animasyon filmde yaptığı seslendirmenin ardından,Another Cinderella Story adlı romantik komedide canlandırdığı Mary karakteriylede dikkatleri çeken Selena;önümüzdeki aylarda gösterime girecek olan Princess Protection Program adlı Disney filmiyle kalplerimizi bir kez daha çalmaya hazırlanıyor.Selena bu filmde,Camp Rock yıldızlarından ve aynı zamanda da yakın arkadaşı olan Demi Levato ile birlikte rol alacağı için çok heyecanlı!

SELENA'NIN
...Meksika kökenli olduğunu...
...en çok fen derslerini sevdiğini...
...Chip adında bir köpeğinin olduğunu...
...basketbola bayıldığını...
...kendisine Rachel McAdams'ı örnek aldığını...
...sıkı bir Paramore hayranı olduğunu...
....................BİLİYOR MUYDUN?

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !